IEKĀRTA BioVRT

Pērkot iekārtu pie mums, atlaide lielāka kā pie ražotāja–iekārtai un uzstādīšanas darbiem, bet garantijas tās pašas!

Laipni lūgti salīdzināt cenas...

Iekārta ir polietilēna monobloks, kas iebūvēta polietilēna tvertnē. Kompresors tiek uzstādīts vadības skapī vai atsevišķi samniecibas telpā. Bloka  konstrukcija aprīkota ar plastmasas pildījumu un membrānu aeratoriem. Membrānu aeratori nodrošina notekūdeņu efektīvu samaisīšanos un skābekļa piesātinājumu. 

Attīrīšanas procesu nodrošina uz plastmasas pildījuma piestiprinātā mikroorganismu biocenoze (peldošo dūņu metode netiek izmanota).

Biocenozes zemā noslogojuma dēļ un, pateicoties specifiskajiem procesiem bioplēves slānī, rodas labvēlīgi apstākļi vienlaicīgai nitrifikācijai-denitrifikācijai. Nelielais suspendēto vielu daudzums (pieļaujamo normatīvu robežās) attīrīto notekūdeņu izplūdē sastāv no otrā un trešā trofiskā līmeņa hidrobiotiem, kuri, izlaižot attīrītos notekūdeņus dabiskajās ūdenstilpnēs, lieliski iekļaujas to trofikā. 

BioVRT-3/5N tipa komunālo notekūdeņu bioloģiskās attīrīšanas iekārtas atbilst tehnisko noteikumu LVTN 170200028-11-98 prasībām, metodiskās instrukcijas MI-028-058.02-97 vispārējiem tehniskiem noteikumiem un darba tehniskajai dokumentācijai.

Bioloģiskās attīrīšanas iekārtas setificētas EN CE12566-3

  • Bio VRT 3n iekārta (kvalitatīvs Latvijas ražojums)
  • Bio VRT 5n iekārta (kvalitatīvs Latvijas ražojums) 
Iekārtas garantija noformējas uz pircēju. Cenas var atšķirties no uzstādīšanas veida, apgrūtinājumiem.Ja vēlaties saņemt papildus informāciju vai jūms ir jautājumi, lūdzam sazināties ar mūsu speciālistu.Zvanot pa tālruni +371 26172636, mūsu speciālist, atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.

 KONTAKTI