Septiķis

Septiķis ar CE sertifikātu un atbilstības deklarāciju.

Pērkot iekārtu pie mums, atlaide lielāka kā pie ražotāja–iekārtai un uzstādīšanas darbiem, bet garantijas tās pašas! Laipni lūgti salīdzināt cenas...

Septiķis ir viens no ērtākajiem un lētākajiem notekūdeņu apstrādes risinājumiem mājās vai pirtīs bez centrālās kanalizācijas. Septiķa darbības princips ir 

No septiķa iznākošais ūdens tiek tālāk novirzīts infiltrācijas laukā, kur ūdens plūst cauri grunts filtram un iesūcas gruntī. Gadījumā, ja zemes virsmacieto daļiņu atdalīšana no notekūdeņiem.

Slīpuma vai lieka mitruma dēļ nepieciešams infiltrācijas lauku izveidot augstāk par septiķi, to var izdarīt, izmantojot ar sūkni aprīkotu septiķi, kas attīrītot ūdeni no septiķa automātiski pārsūknē uzbērumā esošajā infiltrācijas tunelī.

Pirms iegādāties septiķi, obligāti jāiepazīstas ar konkrētajā reģionā spēkā esošajiem, vietējās pašvaldības noteikumiem, lai uzzinātu, vai ir atļauts uzstādīt lokālo septiķi un izbūvēt infiltrācijas lauku!

Mūsu uzņēmuma speciālisti pratīs ieteikt  tieši Jums piemērtotāko risinājumu!

SIA I.V.Grupa  sertificēts uzņēmums un ir tiesīgs pieslēgt Jūsu māju pie ūdensvada, kanalizācijas un gāzes (Būvkomersanta reģ.nr.15518).

         

 .