BIOLOĢISKĀS ATTĪRĪŠANAS IEKĀRTAS

Bioloģiskās attīrīšanas iekārtu darbības galaprodukts ir tehniskais ūdens, kas ir pietiekami tīrs, lai to droši novadītu dabā. To var izmantot dārza laistīšanai un citām vajadzībām. Īpaši svarīgi ir sausā vasarā, kad izžūst akas un ir svarīgs katrs litrs ūdens. Liels ieguvums Jūsu košumaugiem būs dūņas, kas rodas izmantojot bioloģiskās attīrīšanas iekārtas. Tā kā sistēma nesastāv no mazām daļām, tā daļas nebojājas tik ātri, lai būtu nepieciešams ieguldīt lielus līdzekļus remontam. Arī pati apkope veicama tikai pāris reizes gadā.

Bioloģiskā notekūdeņu attīrīšana ir balstīta uz aktīvām dūņām, kuru pamatā ir mikroorganismu darbība. Galvenais -  tiek bioloģiski sadalītas vielas, gala rezultātā tiek iegūts tīrs ūdens bez smarža un garšas. Šādas iekārtas ir populāras privātmājās, vasarnīcās, kempingos, viesnīcās, ciematos. Šāds risinājums noder arī lielākiem veikaliem, restorāniem, kafejnīcām...

IEKĀRTA BioVRT

Pērkot iekārtu pie mums, atlaide lielāka kā pie ražotāja–iekārtai un uzstādīšanas darbiem, bet garantijas tās pašas!

Iekārta ir polietilēna monobloks, kas iebūvēta polietilēna tvertnē. Kompresors tiek uzstādīts vadības skapī vai atsevišķi samniecibas telpā. Bloka  konstrukcija aprīkota ar plastmasas pildījumu un membrānu aeratoriem. Membrānu aeratori nodrošina notekūdeņu efektīvu samaisīšanos un skābekļa piesātinājumu. 

Attīrīšanas procesu nodrošina uz plastmasas pildījuma piestiprinātā mikroorganismu biocenoze (peldošo dūņu metode netiek izmanota).

Biocenozes zemā noslogojuma dēļ un, pateicoties specifiskajiem procesiem bioplēves slānī, rodas labvēlīgi apstākļi vienlaicīgai nitrifikācijai-denitrifikācijai. Nelielais suspendēto vielu daudzums (pieļaujamo normatīvu robežās) attīrīto notekūdeņu izplūdē sastāv no otrā un trešā trofiskā līmeņa hidrobiotiem, kuri, izlaižot attīrītos notekūdeņus dabiskajās ūdenstilpnēs, lieliski iekļaujas to trofikā. 


Bioloģiskās attīrīšanas iekārtas priekšrocības:

 • augsta Bioloģiskas iekārtas attīrīšanas efektivitāte, notekūdeņi tiek attīrīti arī no sadzīves ķīmijas
 • iekārta darbojas bez skaņas un neizplata smakas
 • ķīmiski reaģenti netiek izmantoti attīrīšanas procesā
 • visa izbūve kompakta, neaizņem daudz vietas
 • ļoti mazs lieko dūņu pieaugums
 • ērts un vienkāršs pie apkalpošanas un uzstādīšanas
 • līdz pat pusgadam var tikt atstāts bez notekūdens pieplūdes
 • iekārtu ir ērti un vienkārši pēcapkalpot, darbojas jebkuros laika apstākļos
 • iekārta nerada kaitējumus dabai, augsti ekoloģiskie standarti

BioVRT-3/5N tipa komunālo notekūdeņu bioloģiskās attīrīšanas iekārtas atbilst tehnisko noteikumu LVTN 170200028-11-98 prasībām, metodiskās instrukcijas MI-028-058.02-97 vispārējiem tehniskiem noteikumiem un darba tehniskajai dokumentācijai.

Bioloģiskās attīrīšanas iekārtas setificētas EN CE12566-3

 • Bio VRT 3n iekārta (kvalitatīvs Latvijas ražojums)
 • Bio VRT 5n iekārta (kvalitatīvs Latvijas ražojums) 
Iekārtas garantija noformējas uz pircēju. Cenas var atšķirties no uzstādīšanas veida, apgrūtinājumiem. Ja vēlaties saņemt papildus informāciju vai jūms ir jautājumi, lūdzam sazināties ar mūsu speciālistu, zvanot pa tālruni +371 26172636. Mūsu speciālisti atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.