SEPTIĶIS

Septiķis ar CE sertifikātu un atbilstības deklarāciju.

Septiķim obligāti jāsastāv no trīs nodalījumiem. Tas nodrošina mums labu cieto daļu atdalīšanu no šķidrā, šķidruma novadīšanu infiltrācijas laukā (drenāža zeme) un garantē ilgu septiķa kalpošanu.

Septiķis ir viens no ērtākajiem un lētākajiem notekūdeņu apstrādes risinājumiem mājās vai pirtīs bez centrālās kanalizācijas. No septiķa iznākošais ūdens tiek tālāk novirzīts infiltrācijas laukā, kur ūdens plūst cauri grunts filtram un iesūcas gruntī. Gadījumā, ja slīpuma vai lieka mitruma dēļ nepieciešams infiltrācijas lauku izveidot augstāk par septiķi, to var izdarīt, izmantojot ar sūkni aprīkotu kanalizācijas septiķi, kas attīrītot ūdeni no septiķa automātiski pārsūknē uzbērumā esošajā infiltrācijas tunelī.

Pirms iegādāties bio septiķi, obligāti jāiepazīstas ar konkrētajā reģionā spēkā esošajiem, vietējās pašvaldības noteikumiem, lai uzzinātu, vai ir atļauts uzstādīt lokālo kanalizācijas septiķi un izbūvēt infiltrācijas lauku!

Mūsu uzņēmuma speciālisti pratīs ieteikt  tieši Jums piemērtotāko risinājumu! Pērkot iekārtu pie mums, atlaide lielāka kā pie ražotāja–iekārtai un uzstādīšanas darbiem, bet garantijas tās pašas! Laipni lūgti salīdzināt cenas...

SIA I.V.Grupa  sertificēts uzņēmums un ir tiesīgs pieslēgt Jūsu māju pie ūdensvada, kanalizācijas un gāzes (Būvkomersanta reģ.nr.15518).

Ja vēlaties saņemt papildus informāciju vai Jums ir jautājumi, lūdzam sazināties ar mūsu speciālistu zvanot pa tālruni +371 26172636. Mūsu speciālisti atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.


Kanalizācijas septiķis ir viens no ērtākajiem un finansiāli izdevīgākajiem lokālajiem risinājumiem sadzīves notekūdeņu bioloģiskajai attīrīšanai no mājām, pirtīm un vasarnīcām vietās, kur nav pieejams centrālās kanalizācijas pieslēgums.

Septiķa darbības princips

Septiķu notekūdeņu attīrīšanas darbības princips paredz cieto daļiņu atdalīšanu no notekūdeņiem. Sistēmu veido no stiklašķiedras vai specializētas plastmasas izgatavota kanalizācijas septiķa daudzkameru tvertne un daudzslāņains infiltrācijas lauks no oļiem, grants, drenāžas caurulēm vai tuneļiem.

Notekūdeņi no mājas vai pirts vispirms nonāk septiķa tvertnē, kurā smagākās cietās daļiņas nogulsnējas, bet vieglākās uzpeld un veido garozu, kas samazina pūšanas un rūgšanas procesa radušo smaku izplatību. Procesa beigās vistīrākais ūdens no pēdējās kameras vidusdaļas tiek novadīts uz infiltrācijas lauku, kur notiek noslēdzošais notekūdeņu attīrīšanas posms.

Galvenās kanalizācijas septiķa priekšrocības

Septiķis ir populāra notekūdeņu bioloģiska attīrīšanas sistēma, jo tās uzstādīšanas un uzturēšanas izmaksas ir samērā lētas un tās apkope nav sarežģīta. Turklāt, sistēmas iekārtu darbībai nav nepieciešama elektrība.

Sertificēts uzņēmums SIA I.V.Grupa saviem klientiem piedāvā trīs kameru kanalizācijas septiķa tvertņu iegādi un montāžu, kas spēj pilnvērtīgāk nekā divkameru tvernes atdalīt cietās daļiņas no notekūdeņiem.

Visām uzņēmuma piedāvātajām tvertnēm ir CE sertifikāts un atbilstības deklarācija, kas apliecina iekārtu kvalitāti un atbilstību ES prasībām.

Ar ko ir jārēķinās, izvēloties septiķi?

Kanalizācijas septiķa tvertne ir regulāri jātīra, izņemot no tās sakrājušās nogulsnes, tomēr tīrīšanas biežums ir atkarīgs no lietošanas intensitātes.

Jāņem vērā, ka ūdeni no septiķa nedrīkst novadīt drenāžā vai publiskā ūdenstilpē.

Kur var izmantot kanalizācijas septiķi?

Lai arī kanalizācijas septiķis ir samērā lēts un vienkāršs risinājums, šādu sistēmu var izmantot tikai mazapdzīvotās vietās ar pietiekoši dziļu un labi pasargātu gruntsūdeni.

Pirms sistēmas uzstādīšanas ir nepieciešams saņemt pašvaldības atļauju infiltrācijas lauka būvniecībai. Turklāt, septiķa optimāla un efektīva darbība ir atkarīga no kvalitatīvi izbūvēta atbilstoša izmēra infiltrācijas lauka, ņemot vērā grunts īpatnības un lietošanas intensitāti. Tādēļ septiķa uzstādīšanai ir vēlams piesaistīt tikai profesionālus speciālistus.

Kanalizācijas septiķis no BIO-kanalizācijas.lv

SIA I.V.Grupa ir sertificēts ūdensvada un kanalizācijas uzņēmums ar ilggadējo pieredzi. Uzņēmuma speciālisti palīdzēs atrast ilgtspējīgāko un individuālajai situācijai vispiemērotāko risinājumu notekūdeņu lokālai attīrīšanai.

Uzņēmuma speciālisti spēs ieteikt tieši Jums piemērotāko risinājumu! Pērkot iekārtu pie SIA I.V.Grupa, atlaide lielāka kā pie ražotāja–iekārtai un uzstādīšanas darbiem, bet garantijas tās pašas!

Ja vēlaties saņemt papildus informāciju vai Jums ir jautājumi, lūdzam sazināties ar mūsu speciālistu zvanot pa tālruni +371 26172636. Mūsu speciālisti atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.