SEPTIĶIS

Septiķis ar CE sertifikātu un atbilstības deklarāciju.

Septiķim obligāti jāsastāv no trīs nodalījumiem. Tas nodrošina mums labu cieto daļu atdalīšanu no šķidrā, šķidruma novadīšanu infiltrācijas laukā (drenāža zeme) un garantē ilgu septiķa kalpošanu.

Septiķis ir viens no ērtākajiem un lētākajiem notekūdeņu apstrādes risinājumiem mājās vai pirtīs bez centrālās kanalizācijas. No septiķa iznākošais ūdens tiek tālāk novirzīts infiltrācijas laukā, kur ūdens plūst cauri grunts filtram un iesūcas gruntī. Gadījumā, ja slīpuma vai lieka mitruma dēļ nepieciešams infiltrācijas lauku izveidot augstāk par septiķi, to var izdarīt, izmantojot ar sūkni aprīkotu septiķi, kas attīrītot ūdeni no septiķa automātiski pārsūknē uzbērumā esošajā infiltrācijas tunelī.

Pirms iegādāties bio septiķi, obligāti jāiepazīstas ar konkrētajā reģionā spēkā esošajiem, vietējās pašvaldības noteikumiem, lai uzzinātu, vai ir atļauts uzstādīt lokālo septiķi un izbūvēt infiltrācijas lauku!

Mūsu uzņēmuma speciālisti pratīs ieteikt  tieši Jums piemērtotāko risinājumu! Pērkot iekārtu pie mums, atlaide lielāka kā pie ražotāja–iekārtai un uzstādīšanas darbiem, bet garantijas tās pašas! Laipni lūgti salīdzināt cenas...

SIA I.V.Grupa  sertificēts uzņēmums un ir tiesīgs pieslēgt Jūsu māju pie ūdensvada, kanalizācijas un gāzes (Būvkomersanta reģ.nr.15518).

Ja vēlaties saņemt papildus informāciju vai Jums ir jautājumi, lūdzam sazināties ar mūsu speciālistu zvanot pa tālruni +371 26172636. Mūsu speciālisti atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.