DZIĻURBUMS

Vēlaties nodrošināt savu māju ar kvalitatīvu ūdeni un pasūtīt dziļurbuma uzstādīšanu ? 

-Mēs esam gatavi palīdzēt un veikt dziļrubuma ierīkošanu Jūsu mājās!

Uzņēmums "Bio-kanalizacijas.lv” ne tikai specializējas attīrīšanas sistēmu uzstādīšanā, bet arī ūdens piegādē -dziļurbumu uzstādīšanā. Mūsu uzņēmums piedāvā pilnvērtīgu dziļurbuma ierīkošanu, ieskaitot augsnes izpēti līdz pat ūdensapgādes sistēmas uzstādīšanai. Mēs garantējam atbildīgu un profesionālu darbu izmantojot tikai jaunāko tehnoloģiju iekārtas un materiālus. Mūsu speciālistiem ir liela pieredze dziļurbumu urbšanā un profesionāla pieeja katram mūsu objektam. Attālums nav sķērslis, tādēļ dziļurbumu urbšanu veicam visā Latvijas teriorijā!

Kādas ir dziļurbuma priekšrocības?

Ūdens, kas iegūts ar dziļrubuma urbšanu ir tīrāks salīdzinot ar ūdeni, kas iegūts no augšējiem zemes slāņiem, jo ir izloēts no bakterioloģiskā piesārņojuma. Dziļurbumā iegūtais ūdens atrodas starp ūdens necaurlaidīgajiem slāņiem.

Kā aprēķināt izmaksas?

Dziļurbuma ierīkošanas izmaksas ir atkarīgas no urbuma ģeogrāfiskās vietas, dziļuma, izmantotajiem materiāliem. Katrs dziļurbums ir individuāls objekts, kā rezultātā izmaksas tiek aprēķinātas jau pēc bezmaksas objekta apsekošanas un konsultācijas. no mūsu speciālistiem. 

Cik ilgu laiku tas aizņem?

Mūsu specialisti izmanto tikai  jaunāko tehnoloģiju iekārtas, tādejādi urbšanas ātrums iežos vai dolomītā nesamazinās.  Svarīgi pieminēt, ka urbšanas laiks katram objektam var atšķirties saistībā ar ģeogrāfiskajiem faktoriem, taču vidēji process ilgst no 6 līdz 24 stundām.